ZPAV - O Nas ZPAV - Opłaty za Muzykę ZPAV - Muzyka a Prawo ZPAV - Bestsellery i Wyróżnienia ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk ZPAV - Dla Firm Muzycznych

Związek Producentów Audio-Video :: Informacje prasowe

7 lipca 2016 r.

Ruszyło pasmo „Nie pogrywaj, graj po polsku!” na kanale TVP Rozrywka

„Nie pogrywaj, graj po polsku!” – to akcja Związku Producentów Audio Video, której celem jest popularyzacja muzyki polskich artystów w przestrzeni publicznej. Skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy wykorzystują nagrania muzyczne w swojej działalności. W ramach akcji ZPAV umożliwia im bezpłatny dostęp do specjalnie przygotowanej aplikacji, dzięki której mogą oni odtwarzać playlisty z polskimi utworami.

Badania pokazują, że dopiero odpowiednio dobrana muzyka wpływa na decyzje zakupowe i przynosi wymierne efekty przedsiębiorcom. Dzięki aplikacji „Nie pogrywaj, graj po polsku!” przedsiębiorcy, prezentując muzykę polskich twórców, mogą w pełni wykorzystać potencjał marketingowy odtwarzanej muzyki.

TVP Rozrywka dołączyła do akcji ZPAV jako patron telewizyjny. W ramach współpracy zostało przygotowane spcjalne pasmo „Nie pogrywaj, graj po polsku!”, w którym prezentowana jest kompilacja teledysków polskich artystów. Materiał muzyczny uzupełniony jest historiami i anegdotami dotyczącymi powstawiania utworów oraz klipów.

Pasmo „Nie pogrywaj, graj po polsku!” emitowane jest na antenie TVP Rozrywka od poniedziałku do piątku o godzinie 10:50.

Szczegóły akcji „Nie pogrywaj, graj po polsku!” oraz dostęp do aplikacji umożliwiającej odtwarzanie playlist z polskimi utworami znajdują się na stronie grajpopolsku.zpav.pl

Akcję wspiera: Stowarzyszenie Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych SAWP oraz artyści wykonawcy, w tym m.in.: Kuba Badach, zespół Bracia, Julita Fabiszewska, Maja Hyży, Anna Jurksztowicz, Krzysztof „K.A.S.A.” Kasowski, Lanberry, Radek Liszewski, grupa Pectus, Ryszard Poznakowski, Antek Smykiewicz oraz Stanisław Sojka.

Patronat medialny na akcją objęli: Program Pierwszy Polskiego Radia, Program Trzeci Polskiego Radia oraz TVP Rozrywka.Pobierz artykuł w pliku WORD

Designed by